
Prezentacja z wykładu w poznaniu: cykle w gospodarce
Na wstępie chciałem podziękować Studenckiemu Kołu Naukowemu Profit na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu za zaproszenie do wygłoszenia mojego wykładu i wszystkim uczestnikom, którzy wzięli w niej udział. O prezentacji „Cykle w gospodarce” pisałem dwa tygodnie temu tutaj: Cykle w gospodarce a obecna polityka Banków Centralnych: dlaczego QE nie powoduje inflacji? Wykład w Poznaniu, również dla czytelników mojej strony! Prezentacja z wykładu w poznaniu została umieszczona poniżej na prośby moich czytelników.
Szczególnie chciałem też podziękować moim czytelnikom, którym udało się dotrzeć na mój wykład spoza uczelni, pomimo korków :-)
Prezentacja przebiegała tak :-)
Prezentacja z wykładu w poznaniu
Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć jak wygląda prezentacja z wykładu w poznaniu poniżej wrzuciłem slajdy. Jeżeli chodzi o nagranie online z dokładnym omówieniem każdego slajdu, (które Wam obiecałem), jeszcze mi to trochę zajmie (być może jeszcze trochę rozbuduję prezentację aby była bardziej czytelna przy omawianiu).
W pierwszej kolejności chciałem bowiem podzielić się moimi przemyśleniami z cyklu „Dokąd dobrnie giełda i gospodarka” (być może uda mi się dokończyć i opublikować wpis jutro, czyli we wtorek). Ponadto przygotowuję też kolejne nagranie online, które w przyszłym tygodniu znajdzie się w sekcji „Edukacja online„
Tak jak pisałem, informację, że nagranie online jest już gotowe, dostaniecie na newsletter. Będzie tam link z podanym hasłem do nagrania omawiającego mój tok rozumowania (jeżeli ktoś nie jest jeszcze zapisany na newsletter a interesuje go to nagranie proszę zapisać się na newsletter).
I na koniec jeszcze dwie sprawy:
Po pierwsze przypominam o trwającym konkursie w którym do wygrania są dwie karty rabatowe po 200 zł każda oraz dostęp do dwóch moich szkoleń. Pisałem o nim ostatnio tutaj: Jak podwoić PKB: Analiza i wycena DCF firmy Fabryka Form czyli dlaczego warto być przedsiębiorcą
Na ten moment:
- Pod wpisem jest, o ile dobrze liczę, dziewięć komentarzy spełniających kryterium konkursowe więc na ten moment szanse na wygranie nagród są jak jeden do pięciu! (dwie nagrody, dziewięć zgłoszeń)
- Na facebooku jest około trzydziestu „lubię to” oraz udostępnień więc szanse są trochę mniejsze, ale nadal jest to jak jeden do piętnastu (dwie nagrody, trzydzieści zgłoszeń). Uwaga wpis który należy polubić i udostępnić wrzuciłem w treści powyższego artykułu więc tak naprawdę niewiele trzeba zrobić aby wygrać te nagrody. Po prostu wystarczy wejść w powyższy artykuł i ruszyć myszką :-)
Po drugie ostatnio dostaję informacje, że newsletter nie dochodzi do wszystkich (lub, że link aktywacyjny zapisu na newsletter nie doszedł). Jeżeli tak jest w Twoim wypadku, proszę sprawdź folder „spam” bo tam mogą trafiać moje newslettery (jeżeli jest taka możliwość trzeba przenieść lub zaznaczyć opcję dla mojego maila/newslettera jako „zaufany”). Jeżeli i to nie pomoże proszę o kontakt tutaj
Slajdy z prezentacji znajdują się poniżej:
➡️ Dziękuję za polecanie mojego bloga, Fanpage bloga i Forum Inwestora Profesjonalnego rodzinie i znajomym! Jest to dla mnie bardzo ważne!
➡️ Dołącz do 14 798 subskrybentów newslettera: otrzymasz wiele wartościowych rzeczy do pobrania! Między innymi ale to nie wszystko:
➡️ >>> Moje 8 ebooków na temat inwestowania i gospodarki: kliknij tutaj <<<
➡️ Różne dane w pliku Excel z ciekawymi wykresami: używam ich do analiz na blogu
➡️ Spis najważniejszych zagadnień opracowanych na blogu: prowadzę go od 2007 roku!
➡️ Narzędzia w Excel oraz dostęp do kursu poziom 1: "Excel w finansach. Praktyczne wykorzystanie wiedzy inwestora"
➡️ Wybrane nagrania online: moje spostrzeżenia na temat inwestowania
Na koniec mam do Was ogromny i mega ważny apel!
Rozmawiajcie ze znajomymi na tematy ważne dla Polski, szczególnie te związane z inwestowaniem i gospodarką. Merytoryczna dyskusja to klucz do sukcesu Polski, mocnego wzrostu wynagrodzeń i powrotu kilku mln osób z emigracji! Zgodnie z analizą i grafiką z 2012 roku: W matni: krach polskiej gospodarki w ciągu kilkunastu lat? Podatki + wyjazdy = bankructwo państwa i ZUS